Dakh daughters влаштували вибух в Малій опері

Галина Танай
10 квітня 2013р. 0:10

Dakh daughters влаштували вибух в Малій опері

Що сказати - це було фантастично, як і все, що робить "Дах", Перший масштабний сольник фрік-кабаре гурту Dakh Daughters просто порвав Малу оперу на Дегтярівській. А квітів, що надарували цим богиням вдячні фани, вистачило б вистелити дорогу від Лук'янівки до "Даху".

Dakh Daughters зустріли глядачів у чорних окулярах, квітах і зелених халатах, а через пару пісень швиденько роздягнулись і залишились у своїх фірмових білих сукнях. Це були майже дві години справжнього шаленства і чистого сексу на чотирнадцяти струнких ногах. Звучали і "Блудница", і "Дорогая" на слова Бродського, "Libre Paris", "Доля", "Розы/Донбасс" - пісні, які за кілька місяців встигли стати справжніми хітами. Потужністю голосів дівчата добряче перевірили на міцність стіни опери."Божечко, і як у них зв'язки витримують?" - співчутливо шепотіла в натовпі глядачів якась жіночка. 
Єдиний мінус - не дуже добре налаштований звук. Але це питання вже не до дівчат, а до Малої опери.

Описувати шоу Dakh Daughters - це як вистукувати Кама-сутру азбукою Морзе. Але можна сміливо прогнозувати, що дістати квитки на наступний концерт буде вже набагато складніше. І знайте - якщо ви хоч раз побачите Dakh Daughters вживу, ви вже їх пожиттєвий фанат.

Теги: фрік-кабаре , мала опера , Dakh daughters , Київ