Мінінфраструктури обіцяє не здорожчувати бензин

Ольга Бондаренко
10 квітня 2013р. 9:46

Мінінфраструктури обіцяє не здорожчувати бензин

У Міністерстві інфраструктури повідомили, що інформація, розповсюджена у пресі, щодо підвищення акцизів на паливо – недостовірна. 

"Міністерство інфраструктури України не розпочинало фактичної розробки конкретного механізму запровадження змін розмірів акцизного збору на нафтопродукти. Відтак ні про які терміни подачі нормативного документу на розгляд Уряду та розміри зростання цін на будь-який вид палива наразі не йдеться", - йдеться у повідомленні. У Міністерстві наголосили, що це - лише можлива пропозиція, яка до того ж може стосуватися тільки одного виду пального, а саме дизпалива. У будь-якому разі у прес-службі запевнили, що як тільки з'явиться подібна ініціатива - проект закону одразу опублікують для громадського обговорення.

Як відомо, 8 квітня у засобах масової інформації з'явилась інформація про підвищення цін на бензин внаслідок підвищення акцизу майже втричі: до мінімального в Європі рівня, тобто з 198 євро за тонну бензину приблизно до 466 євро. Експерти почали говорити, що в такому разі, вартість бензину підскочила б на 2-3 гривні.

Фото: ukranews.com.

Теги: Київ