Біля Межигір'я затримали мітингувальників

Ольга Бондаренко
10 квітня 2013р. 10:24

Біля Межигір'я затримали мітингувальників

У селі Нові Петрівці, біля Межигір'я, міліція затримала журналістів ТВі та активістів партії "Демократичний альянс". Про це "Свідомо" повідомила одна з активісток Аліна Божнюк.

"Чотирьох активістів демальянсу та двох журналістів ТВі запхали в автозак та повезли у райвідділок", - розказала "Свідомо" Аліна Божнюк. Дівчина повідомила, що журналістів та членів "Демократичного альянсу", які приїхали провести акцію  - оточили міліціонери. "Ми вдягнули гумові чоботи і приїхали допомогти ліквідовувати паводок, про який нам було заявлено раніше, проте нас оточили. В журналіста ТВі забрали камеру. У водіїв почали перевіряти документи. Потім нас взагалі почали не випускати з Нових Петрівців".

Як розповіла "Свідомо" Аліна Божнюк, учасники акції планували проводити біля Межигір'я акцію протесту проти того, що кожного разу заради президента перекривають дорогу і люди не можуть ні пройти, ні проїхати. Проте напередодні активістам повідомили, що проведення акції неможливе через те, що у Нових Петрівцях будуть ліквідовувати наслідки паводку. До речі, за словами активістів, ніякого паводку чи заходів з його ліквідації - вони на місці не побачили. 

Фото: Аліна Божнюк.

Теги: Київ