Мами по півдня записують дітей в садок "по-новому"

Максим Опанасенко
10 квітня 2013р. 11:33

Київські мами вже скаржаться на нововведення мерії - запис дітей в дитсадки не в самих садках, а в дозвільних центрах, котрі вже є в кожному районі. Таку тему вони підняли на батьківському форумі.

За задумом, батьки мають прийти в Центр, там записатися у обраний садок і, отримавши довідку про запис, прийти вже до цього садка. "В кошмарной очереди, с утра была по списку 78. Потом вызвала бабушку, бабушка наша достаивала за меня. Стояли мамы с детками, все за этой дурацкой бумажкой. Идиотская страна. И это при том, что у меня ребёнок полтора месяца УЖЕ ходит в сад" - пише користувачка Ярославна. Подібних скарг від інших мам під цим коментарем вже декілька. На форумі мами "проїхалися" і по електронній системі запису дітей, котра так само і Центри, з'явилася в Києві з 1 квітня. Вона працює у формі сайту, де потрібно ввести свої дані і дані дитини. Система покаже - чи є у обраному дитсадку місце. Якщо немає, то вона запропонує кілька альтернативних варіантів. Мам не влаштовує система охорони персональних даних - вони не розуміють, для чого вводити на маловідомому сайті настільки детальну інформацію. 

Причину зміни системи запису дітей в садочки у мерії не пояснювали. Найвірогідніший варіант - це спроба боротьби з нечесним прийняттям до навчального закладу і вимаганням за це грошей. 

Теги: