Уряд може переглянути спецмита на іномарки

Ольга Бондаренко
10 квітня 2013р. 13:10

Уряд може переглянути спецмита на іномарки

Термін дії спецмита на ввезення імпортних автомобілів може бути переглянутий, якщо зміняться умови, за яких це мито було запроваджене. Про це заявили у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, повідомляє урядова прес-служба.

«За результатами розслідувань мито встановлюється на три роки, але цей термін може бути переглянутий у сторону зменшення, якщо зміняться обставини, з урахуванням яких таке мито було встановлене», - роз'яснили у Міністерстві. До речі, там прогнозують, що імпорт авто значною мірою не скоротиться. 

Як відомо, Міжвідомча комісія з питань міжнародної торгівлі 12 березня ухвалила введення спеціального мита на всі імпортні автомобілі, що призведе до суттєвого зростання цін. Автодилери не виключають, що з початку набуття чинності рішення - з 13-го квітня - в Україну взагалі не будуть імпортувати машини. За нововведення Україну вже розкритикувала Світова організація торгівлі та Євросоюз. Введення спецмит і здорожіння іномарок вже призвело до збільшення продажів за березень місяць до 60%.