Київавтодор звинувачує у поганих дорогах 80-ті

Евеліна Вишневська
10 квітня 2013р. 13:54

Київавтодор звинувачує у поганих дорогах 80-ті

Глава «Київавтодору» Петро Береговий переклав вину за погані дороги на ремонт у 80-90-тих роках. Про це він сказав на прес-конференції.

«Наші дороги погані через аномальні явища, перепади температури, величезні навантаження грузовиків. В гарному стані після ремонту дороги можуть протриматись від 15 до 30 років, - сказав Береговий, а ще дороги дуже погані через те, що у 80- 90-тих роках були проведені дуже неякісні ремонти».

Береговий пообіцяв, провести капітальний ремонт на вулицях Васильківській, частково на Броварському проспекті, Жулянах, ДВРЗ. Всі поточні ремонти на дорогах завершити до 9 травня, а до дня Києва – ямковий ремонт. Також Береговий в чергове вибачився перед усіма водіями за пошкоджені авто. «Я вибачаюсь за той стан доріг, я сам водій…я вибачаюсь». Коли у Берегового запитали, чи виплачує гроші постраждалим від поганих доріг, він відповів: «Суди…питання дійсно там, як сказати….ну ми реагуємо, реагуємо, сплачуємо, нещодавно заплатили 25 тисяч гривень водію з Святошинського району».

 

Теги: Київ , Київавтодор , дороги