Суд не задовольнив позов Засухи проти Яценюка

Евеліна Вишневська
10 квітня 2013р. 16:25

Печерський районний суд відмовив у задоволенні позову кандидата в депутати Тетяни Засухи до голови фракції "Батьківщина" Арсенія Яценюка та до інтернет-видання «Українська правда» щодо інформації про її кредит та підозри в тому, що ці кошти пішли членів виборчої комісії. Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

Суд визнав, що звернення Яценюка не може бути негативною та недостовірною, бо до клопотання було додано копію заяви Тетяни Засухи щодо отримання кредиту. Засуха сама підписала заяву, а банк поставив на ній свою відмітку «В роботу». «Більше того, ні Засуха, ні банк цього не заперечують», - йдеться в рішенні суду.

Фото: УП
Фото: УП

На парламентських виборах 28 жовтня представник Об'єднаної опозиції Віктор Романюк переміг свого найближчого конкурента Тетяну Засуху від партії Регіонів із відривом майже у 10 тисяч голосів. В результаті рішень Васильківського та Обухівського районних судів 33 тисячі голосів виборців ОВК визнала недійсними і віддала перемогу "регіоналці" Тетяні Засухі. П’ятого листопада у ЦВК визнали недійсними результати волевиявлення у п'яти одномандатних округах, серед яких округ № 94 в м. Обухів.

 

Теги: Київ , Романюк , Засуха