Вирок Гостинному двору оголосять 19 квітня

Евеліна Вишневська
10 квітня 2013р. 17:00

Окружний адміністративний суд після чотирьохгодинного засідання так і не вирішив долю Гостинного двору, вирок оголосять – 19 квітня. Про це повідомляє активіст, захисник Гостинного Ігор Луценко.

«Зранку розпочався суд по Гостинному з клопотання про заміну суддів, в клопотанні відмовили та продовжили засідання. Також судді відмовилися робити мистецтвознавчу та будівельну експертизи і не захотіли допитувати архітектора Гостинного, Валентину Шевченко та Богуцького, який підписав подання на Кабінет Міністрів України про виключення Гостинного з переліку пам’яток. Після чотирьохгодинного суду, судді пішли до нарадчої кімнати вирішувати долю Гостинного двору. Вирок Гостинному мають оголосити 19-го квітня», - повідомив «Свідомо» Ігор Луценко.

Захисники Гостинного двору позиваються до Кабінету Міністрів, ПАТ "Укрреставрація", міністерства культури з вимогою визнати незаконною урядову постанову, якою в 2011 році Гостинний двір виключили з переліку пам'яток архітектури України. Навесні минулого року Гостинний двір позбавили статусу пам'ятки архітектури та віддали фірмі "Укрреставрація", котра має звести тут торгівельний центр. Керівниками ПАТ є менеджери, які раніше працювали разом із нинішнім головою Державного управління справами Андрієм Кравцем. 

 

Теги: Київ , Гостинний двір