Завтра Батьківщина пікетуватиме Конституційний суд

Евеліна Вишневська
10 квітня 2013р. 18:04

У четвер, 11 квітня, о 09:30, партія "Батьківщина" мітингуватиме біля Конституційного суду України. Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

Суд має розглянути питання та офіційно пояснити деякі положення Конституції та закону про місцеві вибори, а найголовніше про місцеві вибори у Києві.

48 депутатів від Партії регіонів звернулися 19 березня до Конституційного суду з проханням розтлумачити: чи можуть чергові вибори до органів місцевого самоврядування відбуватися не в один час. Повноваження нинішньої Київради вичерпуються у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Повноваження обраного тоді Леоніда Черновецького закінчилися у червні минулого року. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. Якщо Конституційний суд вирішить, що місцеві вибори мають проходити одночасно по всій країні, то ця Київрада може зберегтися до 2015 року, коли по всій Україні мають пройти вибори рад та голів. Тоді нинішня Київрада замість п`яти років, на які ми її вибрали, матиме можливість ділити землю вісім.

 

Теги: Київ , суд , Конституційний суд , Батьківщина , мітинг