Уряд пропонує забрати в підприємців печатки

Ольга Бондаренко
11 квітня 2013р. 7:52

Уряд пропонує забрати в підприємців печатки

Кабінет Міністрів України пропонує відмовитись від обов’язковості застосування печаток у господарській діяльності підприємців. Про це повідомляє урядова прес-служба.

Проект закону щодо встановлення принципу провадження приватної господарської діяльності без застосування печаток - передбачає також нову норму, згідно якої підтверджувати печаткою особистий підпис стає необов'язково. Крім того, цим законом пропонується введення мораторію на отримання будь-яких документів дозвільного характеру для виготовлення печатки. Для цього пропонується додати нову статтю, яка заборонить вимагати дозволи на виготовлення печаток. Цей законопроект, на думку уряду, має поліпшити позиції України в міжнародних рейтингах, а також поліпшити процедуру створення нових підприємств.

"Таким чином, Україна в частині початку господарської діяльності наближається до світової практики: адже використання печаток в країнах Європи та СНД не передбачено, крім України, Росії та Азербайджану", - підсумували у прес-службі уряду.

Фото: vdv-mitishi.ru.

 

 

 

Теги: Київ , печатки , Уряд