Під Києвом прорвало дамбу з нечистотами

Ольга Бондаренко
11 квітня 2013р. 8:05

Під Києвом прорвало дамбу з нечистотами

Під Києвом прорвало Бортницьку дамбу, яка знаходиться між  полями станції аерації і Дніпром. Про це повідомляє Державна служба із надзвичайних ситуацій.

Прорив стався в результаті інтенсивного танення великої маси снігу та високого підняття ґрунтових вод. Представники водоканалу запевняють, що нічого страшного не сталося. Мовляв, тала вода не загрожує Києву, вона йде на Бортничі, але до цього населеного пункту — 3 кілометри, тому сподіваються, що вода туди не дістанеться. Аварію, з якою боролись військові та бійці МНС, на даний момент - вже ліквідували. До речі, ліквідовувати прорив та носити мішки із землею юнакам довелось вручну, адже підібратись до місця аварії спецтехнікою виявилось неможливо. 

20 лютого директор Бортницької станції аерації Володимир Бражник на засіданні Київради заявив про загрозу екологічної катастрофи: прорив земляних дамб на мулових полях станції, де зберігаються відходи після очищення стічних вод Києва та області. Натомість у Київській міській держадміністрації повідомили, що ніякої загрози прориву дамби немає.