Адвокат: справу за побиття Ландіка закрили

Олесь Лук'яненко
11 квітня 2013р. 10:49

Адвокат: справу за побиття Ландіка закрили

Справу за начебто побиття моделлю Марією Коршуновою Романа Ландіка вже закрили. Про це «Свідомо» повідомив адвокат Коршунової Володимир Раков.

«Суд у вироку вже дав оцінку діям Коршунової і визначив, що вона захищалася», - розповів Раков. Справу дійсно відкрили - заяву Ландіка за нормами нового Кримінально процесуального кодексу не могли не прийняти, тому відомості були внесені до Єдиного реєстру розслідувань та розпочате слідство.

В липні 2011 року син екс-депутата від Партії регіонів Володимира Ландіка, депутат Луганської міськради Роман Ландік, побив дівчину в луганському клубі «Баккара».  Відеозапис з камер в клубі швидко розлетівся в інтернеті. Ландік всіляко намагався уникнути відповідальності та звинувачував дівчину в тому, що це вона його почала бити, а згодом втік до Росії. Затримали його під Краснодаром та направили до СІЗО, де він пробув півроку. 19 січня 2012 Ленінським райсуд визнав винним Ландіка та присудив йому два роки умовно, а апеляція цей вирок підтвердила. Зараз справа дійшла до касації, яку подали адвокати засудженого.

 

Теги: Луганськ , Київ , Ландік , суд , адвокат