"ДемАльянс" обіцяє 50 тисяч за "голови мерів"

Максим Опанасенко
11 квітня 2013р. 14:04

"ДемАльянс" обіцяє 50 тисяч за "голови мерів"

Партія "Демократичний Альянс" обіцяє видавати по 50 000 гривень тому, хто доведе корупцію мера свого міста. Про це повідомляє прес-служба партії.

Окрім грошей, сміливцям обіцяють інформаційну та організаційну підтримку. "Вперше за "голову" корупціонера оголошена публічна винагорода. Розпочинаємо з мерів, оскільки їх корупційна діяльність найбільше відчувається мешканцями міст. Ми плануємо змінити українську практику, коли за гроші громадян чиновники живуть на широку ногу. Сподіваємося, що оголошена нами винагорода допоможе покарати корупціонерів" - коментує ідею лідер "Демальянсу" Василь Гацько. 50 000 гривень можна буде отримати після вироку суду, котрий, за позовом сміливця, скаже - цей мер є корупціонером. Контакти "Демальянсу" - komanDA@dem-alliance.org(044) 251 48 67, (068) 729 25 00.

Гроші партія бере зі свого бюджету, котрий вони сформували перед виборами до Ради у жовтні 2012-го. Тоді "Демальянс" кинув клич про збір грошей для своєї кампанії. Назбирали більше мільйона гривень, котрі їм по крихті пересилали українці. Аби ніхто не звинувачував їх у привласненні цих грошей, "Демальянсівці" зробили он-лайн доступ до свого банківського рахунку, де можна побачити - скільки грошей у них є зараз, звідки вони взялися і на що витрачаються.

 

Теги: Київ