"Сегодня" поміняла майже всіх журналістів

Максим Опанасенко
11 квітня 2013р. 14:41

Газета "Сегодня" замінила більшість журналістів на нових. Про це "Свідомо" розповіла одна з нинішніх працівниць видання.

За словами журналістки, видання продовжує працювати в звичному режимі. "Насправді, цей процес триває вже півроку. Люди дійсно пішли. Але на їхні місця вже давно знайдені заміни і як би комусь не хотілося "замочити" "Сегодня" - газета працює" - розповіла вона. Раніше газета "Лівий берег" поширила інформацію про те, що з газети одночасно пішло 52 журналісти і там зараз лишилися тільки розділ "Спорт", рекламний відділ, сайт і Олесь Бузина. За інформацією "Лівого берега", всі вони пішли в новий проект екс-редактора "Сегодня" Ігоря Гужви - "Вести". Співробітниця "Сегодня" цю інформацію підтверджує.

Гужву звільнили у січні 2012-го. Офіційна причина, за інформацією наглядової ради "Сегодня Мультимедиа" - незгода редактора з підходами ради до подальшого розвитку компанії. Сам Гужва тоді заявив - це наслідок його протидії цензурі у газеті. Тоді він пообіцяв створити новий медіапроект і переманити до себе колектив "Сегодня".

 

Теги: Київ