Мер Ірпеня фактично визнав свою поразку

Володимир Лесик
11 квітня 2013р. 16:01

Мер Ірпеня фактично визнав свою поразку у справі проти газети «Західне передмістя Києва» видавця Дмитра Войцеха

11 квітня в Ірпінському міському суді  Київської області відбулося судове засідання за позовом мера Ірпеня Володимира Скаржинського до видавця опозиційної газети «Західне передмістя Києва» Дмитра Войцеха та депутата Ірпінської міської ради Андрієм Страховським, який дав інтерв’ю журналістці Олені Жежері і назвав міського голову «брехуном, хабарником та злодієм». В судове засідання ні мер, ні його представник не з’явився, чим визвав обурення відповідачів та представників місцевої громади, які пришли підтримати Дмитра Войцеха та Андрія Страховського. Вислухавши думку учасників процесу, які наполягали на слуханні справи суддя переніс засідання на 27 травня. 

Мер Ірпеня Володимир Скаржинський фактично визнав свою поразку у судовій справі проти газети “Західне передмістя Києва”. Про це заявив видавець газети Дмитро Войцех, коментуючи клопотання Ірпінського міського голови про перенесення судового засідання. 

“Скаржинський фактично визнав свою поразку у позові до нашої газети, звернувшись до суду із клопотанням про перенесення справи. Це звична практика нашого мера. Так само він переносить сесії міської ради, коли йому  невигідно її проведення”, - заявив Дмитро Войцех. 

Дмитро Войцех подякував жураналістам, народному депутату Миколі Томенку та присутнім під будівлею суду 200 читачам газети за підтримку незалежного видання та пообіцяв, що владі не вдасться закрити рота вільній пресі. 

Пізніше, голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації Микола Томенко заявив, що мер як посадова особа не має права стягувати з відання моральну грошову компенсацію.