У Кличка найвищі шанси стати Київським мером

Евеліна Вишневська
11 квітня 2013р. 18:46

Найвищі шанси стати мером Києва зберігає Віталій Кличко, лідер партії «УДАР». Про це свідчать результати соціологічного дослідження, який провів "Центр Разумкова".

Свої голоси віддати Кличку готові 35,8 відсотків опитаних виборців. На другому місці опинився глава Київської адміністрації Олександр Попов – йому довіряють 18%. Завершує трійку лідерів нардеп Петро Порошенко йому висловили довіру 14,6 відсотків громадян. Далі продовжують список Андрій Іллєнко – народний депутат від фракції «Свобода», за ним нардеп від «Європейської партії» Микола Катеринчук, народний депутат від «Радикальної партії» Олег Ляшко та Сергій Бондарчук – колишній голова політради «Нашої України». За когось іншого проголосувало б 3,2 відсотка опитаних. Дослідження проводилось службою Центру Разумкова у Києві з 3 по 8 квітня. Опитано 1216 респондентів від 18 років.

Повноваження нинішньої Київради вичерпуються у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Повноваження обраного тоді Леоніда Черновецького закінчилися у червні минулого року. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. Якщо Конституційний суд вирішить, що місцеві вибори мають проходити одночасно по всій країні, то ця Київрада може зберегтися до 2015 року, коли по всій Україні мають пройти вибори рад та голів. Тоді нинішня Київрада замість п`яти років, на які ми її вибрали, матиме можливість ділити землю вісім.

 

Теги: Київ , Кличко