ЦВК продовжує активно готуватись до референдуму

Евеліна Вишневська
11 квітня 2013р. 18:58

ЦВК продовжує активно готуватись до референдуму

Центральна виборча комісія прийняла  ще один документ для проведення всеукраїнського референдуму. Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

На засіданні Центрвиборчком ухвалив постанову, якою затверджено форми подань кандидатур, які будуть входити в склад окружних та дільничних комісій з всеукраїнського референдуму.

ЦВК почала підготовку до проведення всеукраїнського референдуму та вже прийняла п’ять постанов, які стосуються всеукраїнського референдуму. У цих документах мова йде про порядок закупівлі товарів, робіт і послуг для підготовки і проведення всеукраїнського референдуму та порядку забезпечення окружних і дільничних комісій для проведення всеукраїнського референдуму приміщеннями і обладнанням. Також Центрвиборчком упорядкував постановами порядок подань і звернень про створення звичайних, спеціальних і закордонних дільниць всеукраїнського референдуму та передачу дільничним комісіям бюлетенів для голосування у закордонному окрузі. Крім того, ЦВК затвердила зразки і опис печаток окружної комісії, посвідчень суб'єктів та інших учасників процесу всеукраїнського референдуму. 6 квітня лідер "Свободи" Олег Тягнибок заявив, нібито обласні державні адміністрації по всій Україні вже почали отримувати офіційні листи від влади стосовно підготовки до проведення референдум.

 

Теги: Київ , ЦВК , референдум