Яценюка допитали чому він заважає роботі міліції

Евеліна Вишневська
11 квітня 2013р. 19:47

Лідер фракції «Батьківщина» Арсенія Яценюка допитали про те, чому він втручався в роботу міліції.  Про це повідомиляє прес-служба "Батьківщини".

«Під час допиту слідчий сказав, що справа за заявою Яценюка про незаконне стеження за ним закрита», - повідомляє прес-служба партії. А допитували Яценюка, чому він перешкоджав роботі міліції.

29 березня лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що викрив автомобіль, з якого за ним велося незаконне зовнішнє спостереження в Чернівцях. Це відбулося під час акції «Вставай, Україно!». За інформацією "Батьківщини", автомобіль належить Службі зовнішнього спостереження СБУ, а номер у картотеках МВС не числиться. За словами міліції, після повідомлення про стеження за Яценюком у Чернівця на місце події одразу прибула слідчо-оперативна група Шевченківського райвідділу. Як встановили оперативники, у місті дійсно проводились заходи МВС  на службовому транспортному засобі - але до депутатів ці заходи жодного стосунку не мали. також повідомили, що працівників міліції в службовому автотранспорті заблокували невідомі особи на двох легкових автомобілях марок "Шкода" та "Тойота". Після чого ці особи викликали Арсенія Яценюка та Геннадія Москаля. Депутати ж нібито провели обшук службового авто та особисто обшукали міліціонерів. Проти Яценюка і Москаля почали кримінальне провадження за фактом незаконного втручання в діяльність правоохоронних органів (стаття 343 частини 1 Кримінального Кодексу України). 

 

Теги: Київ , Яценюк , міліція