Активісти біля Межигір'я розпочали акцію протесту

Ольга Бондаренко
12 квітня 2013р. 11:23

Активісти біля Межигір'я розпочали акцію протесту

Біля Межигір'я розпочалась акція протесту членів партії "Демократичний альянс" проти 7-денного арешту їхнього товариша Максима Панова. Про це "Свідомо" повідомили активісти.

Учасники акції протесту прямо біля входу у Межигір'я сіли на банери та скандують "Геть диктатуру!", "Геть Януковича!", "Свободу Панову!". У сторінці ДемАльянсу на "Фейсбук" активісти повідомляють: "Представник виконавчої служби переконує, що учасники порушують громадський порядок. Сидимо на проїжджій частині. Наполягає, щоб учасники пройшли у райвідділок".

Зранку активісти-"демальянсівці" повідомили про переслідування11 квітня члена партії "Демократичний Альянс" Максим Панов посадили на 7 діб  за участь в акції у Нових Петрівців поблизу Межигір'я. 10 квітня у селі Нові Петрівці, біля Межигір'я, міліція затримала журналістів ТВі та активістів партії "Демократичний альянс". Учасники акції планували проводити біля Межигір'я акцію протесту проти того, що кожного разу заради президента перекривають дорогу і люди не можуть ні пройти, ні проїхати. 

Фото: ДемАльянс.