Катеринчук оголосив про похід в мери Києва

Ольга Бондаренко
12 квітня 2013р. 11:48

Катеринчук оголосив про похід в мери Києва

Микола Катеринчук, лідер "Європейської партії України", заявив про рішення висувати свою кандидатуру на посаду мера Києва, якщо буде призначена дата виборів. Про це він написав у "Фейсбуці".

"Прийняв рішення у разі призначення виборів у Києві висунути свою кандидатуру на посаду мера столиці. Це рішення не було для мене простим. Добре уявляю собі тон та зміст коментарів мого рішення – з боку соратників по опозиції, експертів та журналістів. Мене звинуватять у непомірних політичних амбіціях, у розколі опозиційних лав. Між тим, моє рішення – обдумане та логічне. Я вимагаю чесної та відвертої розмови", - написав Катеринчук. Також Катеринчук пояснив, що Віталій Кличко участі у київських виборах не братиме, оскільки у нього президентські амбіції. Щодо Петра Порошенка - Катеринчук сказав наступне: "Я стверджую, що він не має морального права балотуватися від опозиції. Бо не є членом жодної партії з Об’єднаної опозиції. Бо, обравшись до парламенту, так і не увійшов до парламентської фракції "Батьківщина".

Повноваження нинішньої Київради вичерпуються у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Повноваження обраного тоді Леоніда Черновецького закінчилися у червні минулого року. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. Якщо Конституційний суд вирішить, що місцеві вибори мають проходити одночасно по всій країні, то ця Київрада може зберегтися до 2015 року, коли по всій Україні мають пройти вибори рад та голів. Тоді нинішня Київрада замість п`яти років, на які ми її вибрали, матиме можливість ділити землю вісім.

Фото: glavcom.ua.

 

 

Теги: Київ , вибори , Катеринчук