Луценко: Повстання не проводять за графіком

Ольга Бондаренко
12 квітня 2013р. 12:50

Луценко: Повстання не проводять за графіком

Екс-глава Міністерства внутрішніх справ Юрій Луценко скептично ставиться до "народного повстання" всеукраїнської акції "Вставай, Україно!" та хоче допомогти опозиційним лідерам в організації польової діяльності. Про це він повідомив в інтерв'ю ZN.UA.

"Якщо лідери опозиційних парламентських партій довірять мені мандат координатора польової роботи, готовий використовувати весь свій, досить багатий досвід. Зайве говорити, що вміння та знання таких людей, як Безсмертний, Стецьків і Філенко, у подібній справі важко переоцінити", - повідомив Луценко, а також додав: "Правильно, що мітинги йдуть. Хоча неправильно, що їх назвали повстанням, подібна інфляція слів страшніше інфляції грошової. Повстання не проводять по вихідних днях по заздалегідь оголошеному графіку".

Віктор Янукович 7 квітня  підписав указ про помилування екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. З проханням про помилування до Януковича звернулася уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська. Екс-міністр Луценко пробув за ґратами близько 2,5 років.

Фото: Народна самооборона.

Теги: Київ , Луценко , опозиція