Янукович вже не проти розігнати депутатів

Максим Опанасенко
13 квітня 2013р. 9:58

Президент Віктор Янукович не проти розпустити Парламент, якщо депутати не зможуть домовитися один з одним. Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Вечірній Миколаїв".

"Я обеспокоен тем, что политики «заигрались» в Верховной Раде, из-за чего страдают простые люди и страна в целом. Если потребуют обстоятельства, я готов на реализацию жесткого сценария – досрочные парламентские выборы. Основная ответственность за то, что не принимаются необходимые украинцам законы, лежит на оппозиции. Сегодня и большинству, и оппозиционерам необходимо проявить государственную мудрость и пойти на взаимные компромиссы в интересах людей. Идите и договаривайтесь! Неработающий парламент Украине не нужен. Он слишком дорого обходится стране. Не сможете договориться – люди выберут новых депутатов" - заявив президент. Цікаво, що раніше Янукович заявляв про те, що розпускати Раду - це зайві витрати, котрих у країни наразі немає. Також у інтерв'ю миколаївському виданню президент розповів, що підпише закони, прийняті "виїздним" засіданням Ради 4-го квітня, якщо добро на це дадуть його юристи.

Верховна Рада заблокована з 2-го квітня після неприйняття Радою закону про призначення виборів мера Києва та до Київради на 2 червня. 4-го квітня, спікер Верховної Ради Володимир Рибак повів депутатів від Партії регіонів та комуністів в актовий зал на вулиці Банковій проводити засідання без участі опозиції. Без опозиційних депутатів було ухвалено близько 20-ти законопроектів. Увесь цей час президент не коментував ці події.