Луценко готує на осінь новий Майдан

Максим Опанасенко
13 квітня 2013р. 10:29

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко хоче до осені мати готовий план дій, спробувати заручитися підтримкою людей і провести повноцінну акцію. Про це повідомляє прес-служба "Народної Самооборони".

"Потім ми спробуємо заручитися підтримкою якомога більшої частини населення, переконуватимемо й агітуватимемо. Якщо це вдасться, то до річниці Майдану зможемо ініціювати повномасштабну масову акцію. Це не буде підготовка до повалення», - заявив Луценко, - «Майбутня акція на Майдані має стати демонстрацією сили. Місцем збору тих, хто не тільки проти когось конкретного, а й за щось конкретне". Екс-міністр свої дії планує втілювати "в колі однодумців", але створювати партію не хоче. Також Луценко хоче, аби опозиція до того часу визначилася врешті - хто з них має бути єдиним кандидатом в президенти. 

Віктор Янукович 7 квітня  підписав указ про помилування екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. З проханням про помилування до Януковича звернулася уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська. Екс-міністр Луценко пробув за ґратами близько 2,5 років.

Теги: Київ