Донеччанин хоче відібрати у Одарченка мандат

Максим Опанасенко
13 квітня 2013р. 11:08

Донеччанин подав до Окружного адміністративного суду Києва позов про позбавлення мандата нардепа від "Батьківщини" Юрія Одарченка. Про це повідомляє прес-служба партії.

"Позов поданий до адмінсуду жителем Донецька на прізвище Горбатий, який стверджує, що я є членом правління якогось ТОВ «Донецькаква» і не можу займатися депутатською діяльністю через сумісництво. Обґрунтуванням цих слів є фальшовані  протоколи засідання правління, датовані  2012 роком", - заявляє Одарченко. І переконує - це явна схема "виключення впливових опозиціонерів з політичного процесу". Також нардеп додає - вирок суду очікує на засіданні 17 квітня, але дізнався про це випадково - жодних повісток не отримував.

5 березня Вищий адміністративний суд позбавив депутатських повноважень депутата від Партії регіонів Андрія Веревського. Таким чином суд задовольнив позов голови Верховної Ради Володимира Рибака по факту суміщення роботи в комітеті Верховної ради з земельних питань - з підприємницькою діяльністю в агрохолдингу "Кернел  Холдинг". 6 березня Вищий адмінсуд достроково позбавив захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка депутатського мандату за сумісництво державної служби із адвокатською діяльністю.