Матюкливого ДАІшника відсторонили і перевіряють

Максим Опанасенко
13 квітня 2013р. 12:32

Матюкливого ДАІшника відсторонили і перевіряють

Київський інспектор ДАІ Лобода, котрий в ніч з 7 на 8 квітня вдарив і обматюкав водія, відсторонили від виконання обов'язків на час проведення службової перевірки. Таку інформацію у ДАІ надали активістам "Дорожнього контролю", що повідомили про випадок, і журналістам телеканалу "Інтер".

За повідомленням, ДАІ саме розпочало перевірку, побачивши скандальне відео. Тому адвокат "Дорожнього контролю" Аліса Дорога допомогла водієві написати заяву на ДАІшника, аби перевірка вже проводилася в межах Кримінально-процесуального кодексу. Активісти кажуть - інспектор явно перевищив свої повноваження. У ДАІ ж кажуть - максимум, що можуть зробити - звільнити свого співробітника. Ще безпосередній начальник інспектора заявив активістам, що Лобода пропрацював в інспекції 25 років і ніколи не вчиняв ніяких протиправних дій.

Інцидент з ДАІшником був відзнятий відеореєстратором. Інспектор підійшов до зупиненого авто і, не пояснивши причину зупинки, попросив документи. Водій запитав про причину. "Тому що я інспектор ДАІ, котрий перевіряє авто" - коротко пояснив ДАІшник. А згодом додав - причина зупинки - "угон вашей машины". Інспектор світив на водія ліхтариком. Коли автомобіліст спробував прикрити джерело світла долонею, ДАІшник вдарив його по обличчю зі словами "Ты что быдло бл*дь?!". Після чого забрався геть.

Фото - ТСН

Теги: Київ