Друкарня-гонорарниця Януковича не видає книги

Галина Танай
14 квітня 2013р. 11:37

Жодну книжку Януковича досі не надрукували і навряд це зроблять: донецька друкарня"Новий світ" взагалі не видає книги. Там займаються виробництвом плівки, картонних упаковок і друком газет та журналів. Що не завадило друкарні виплатити Януковичу авторську винагороду, якої набігло вже на 32 мільйони гривень. Про це повідомляє "Дзеркало тижня". 

Для друку книг потрібне специфічне обладнання, якого в "Новому світі" немає. Крім того, друкарня не купує майнові права на інтелектуальні твори - це роблять видавництва. До того ж жодної з книг президента, виданих цією друкарнею, не вдалося виявити ні в реєстрах бібліотек, ні на прилавках книжкових магазинів. На контакт з пресою працівники "Нового світу" не виходять.

"Дзеркало тижня" підрахувало і запланований тираж книжок Януковича. Якщо виходити з середньоринкових цін і стандартних авторських гонорарів (10%), виходить, що друкарня розраховує на продаж як мінімум на суму в 320 млн. Тобто планований тираж - 6,4 млн примірників. У таких кількостях в Україні не видавалася жодна книга. 

З 2005-го по 2010 рік Віктор Янукович видав чотири книги: "Рік в опозиції. У політиці не буває остаточних перемог і поразок", "... І рік при владі. Від кризи - до економічного зростання", "Здолати шлях" і "Як Україні далі жити ". Також в його бібліографії значиться англомовний "путівник по Україні для інвесторів" Opportunity Ukraine,  написаний і виданий в 2011 році.


Теги: Київ , Янукович , гонорар , друкарня