В понеділок ДемАльянс понесе Януковичу памперси

Галина Танай
14 квітня 2013р. 12:20

"Демократичний Альянс" протестує проти арешту свого лідера Василя Гацька та Максима Панова. В понеділок, 15 квітня, о 9:30 активісти прийдуть під офісом  Януковича в селі Нові Петрівці. Президенту і його охоронцям принесуть памперси.

Акція ДемАльянсу називається “Нас не злякати”."Чим більше українців скажуть Януковичу, що вони його не бояться, тим швидше він почне боятися нас", - заявив заступник голови ДемАльянсу Віктор Андрусів.

В суботу, 13 квітня, лідера партії "Демократичний Альянс" Василя Гацька посадили за грати на 5 діб за п'ятничну акцію в Межигір'ї.  В цей день активісти  приїхали підтримати Максима Панова, якого ув’язнили на сім діб за попередню - четвергову - акцію на цьому ж місці. Тоді активісти спробували протестувати проти перекриття доріг в Києві заради кортежу президента Віктора Януковича. Але правоохоронці не дали їм це зробити, звинувативши у порушенні проведення акції. Окрім Гацька, у п'ятницю були затримані батько та син Олексевичі, що також приїхали на акцію і активістка Аліна Божнюк. Божнюк відбулася штрафом у 170 грифень, Олексевичів ще мають судити.

Теги: Київ , Демальянс