Азаров пообіцяв розібратись з Оперою та Матвієнком

Галина Танай
14 квітня 2013р. 12:48

Азаров пообіцяв розібратись з Оперою та Матвієнком

Азаров "культурнішає" на очах: прем'єр-міністр доручив "кваліфікованим фахівцям" з Мінкульту розібратися з обставинами звільнення Дениса Матвієнка. Про це він написав у своєму фейсбуці - після того, як люди почали масово перепощувати петицію до Азарова.

"Я не є фахівцем у галузі балету, і мені важко судити, наскільки правильне рішення прийняв керівник театру. Але, враховуючи суспільний резонанс такого рішення, я обов'язково доручу кваліфікованим фахівцям міністерства культури, а також відомим авторитетним фахівцям у цій галузі розглянути цю петицію і підготувати мені кваліфікований висновок", - написав Азаров.

8 квітня Дениса Матвієнка усунули з посади керівника балетної трупи. Танцівник, що входить до десятки найкращих у світі, про "пониження рангу" дізнався з офіційного сайту театру, коли повернувся з гастролей у Лондоні. Матвієнко очолив трупу півтора роки тому. На посаду його призначив екс-міністр культури Михайло Кулиняк, от тільки офіційного указу не видав. Це і дозволило дирекції Опери "розжалувати" Матвієнка в солісти, а на його місце поставити Аніко Рехвіашвілі. Рехвіашвілі - завкафедри сучасної класичної хореографії Київського національного університету культури і мистецтв, який очолює співочий ректор Михайло Поплавський

Теги: Київ , Азаров , опера , Матвієнко