Міськрада Полтави: Опозиція блокувала вулиці сама

Ольга Бондаренко
14 квітня 2013р. 16:23

Автобуси, які стояли біля Театральної площі в Полтаві перед акцією опозиції в суботу, використовувалися самими опозиціонерами для підвезення людей з районів області. Про це заявили у прес-службі полтавської міськради.

"У журналістів же є інформація, що учасників активно звозили з районів області. Саме ці автобуси, фото яких потрапили в інтернет, стоять біля площі, де проходить мітинг", - йдеться у повідомленні. Також у полтавській міськраді наголошують, що попри анонсовану кількість у близько 8 тисяч осіб - на мітинг зібралось не більше 900 людей. Крім того, прес-служба міськради стверджує також, що більшість людей на площі біля театру – це організатори акції або ж випадкові перехожі.

Як повідомлялось раніше, Театральну площу в Полтаві, де опозиційні партії у суботу провели свою акцію "Вставай, Україно!", заблоковали автобусами. Така ж ситуація була у Харкові у п'ятницю. Тоді адміністрація міста перекрила ледь не всю центральну частину. Попри це, опозиційні партії заявили про вихід на вулицю 10 000 людей. Щоправда, користувачі Фейсбук, котрі фотографували мітинг, спростували цю інформацію, назвавши цифру в 10 раз меншу.