Лідери опозиції: В травні може бути інший прем'єр

Ольга Бондаренко
14 квітня 2013р. 17:25

Лідери опозиції: В травні може бути інший прем'єр

Лідери фракцій "Свобода" Олег Тягнибок та "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявили, що Рада вже до травня зможе проголосувати за відставку прем'єр-міністра Миколи Азарова. Про це вони заявили в ефірі полтавської обласної державної телерадіокомпанії "Лтава".

"Ми в п'ятницю розглянемо резолюцію недовіри Кабінету міністрів і відставку уряду, можливо КПУ проголосують за неї, і вже в травні у нас може бути інший прем'єр", - сказав Яценюк . У свою чергу Тягнибок допускає той факт, що комуністи домовилися з владою про голосування за відставку Азарова:"Таке враження, що вони ставлять це питання не тільки тому, що ми наполягаємо, але що комуністам дали вказівку проголосувати за відставку Азарова, тому що так виглядає, ніби Арбузов повинен стати на його місце - ведеться хитромудра гра", - заявив він, передають "Українські новини". Також лідери опозиції висловили упевненість у тому, що з 16 квітня Рада почне нормально працювати.

Як повідомлялось раніше, 27 лютого опозиція ініціювала підписання резолюції про висловлення недовіри уряду на чолі з прем’єром Миколою Азаровим. Лідер КПУ Петро Симоненко того ж дня заявив, що комуністи також можуть підписати резолюцію про недовіру чинному Кабінетові МІністрів. А вже 21 березня опозиція заявила, що зібрала 174 підписи народних депутатівзі 150-ти необхідних під резолюцією про недовіру уряду.