У Межигір'ї знову пакують активістів

Ольга Бондаренко
15 квітня 2013р. 10:18

У Межигір'ї знову пакують активістів

Активістів партії "Демократичного альянсу, які влаштували чергову акцію протесту проти арешту своїх товаришів біля Межигір'я, заблокували люди в бронижилетах. Активісти переконують, що це бійці спецпідрозділу Беркут. Про це "Свідомо" повідомила одна з активісток Аліна Божнюк.

"Близько 20 людей Беркуту штовхали нас та намагалися відтіснити від воріт Межигір’я. Потім під'їхав автобус з Беркутом. "Демальянсівців" Олександра Папірного та Олександра Гашпара посадили в машину, проте активісти блокують авто собою", - повідомила Аліна.

Зранку у Нових Петрівцях активісти ДемАльянсу принесли президенту Януковичу та його охоронцям памперси із гаслами: "Нас не злякати". 13 квітня, лідера партії "Демократичний Альянс" Василя Гацька посадили за грати на 5 діб за п'ятничну акцію в Межигір'ї.  В цей день активісти  приїхали підтримати Максима Панова, якого ув’язнили на сім діб за попередню - четвергову - акцію на цьому ж місці. Тоді активісти спробували протестувати проти перекриття доріг в Києві заради кортежу президента Віктора Януковича. Але правоохоронці не дали їм це зробити, звинувативши у порушенні проведення акції. Окрім Гацька, у п'ятницю були затримані батько та син Олексевичі, що також приїхали на акцію і активістка Аліна Божнюк. Божнюк відбулася штрафом у 170 грифень, Олексевичів ще мають судити.

Фото: Сергій Лещенко.