Активістів під Межигір'ям відпустили

Ольга Бондаренко
15 квітня 2013р. 10:45

Активістів під Межигір'ям відпустили

Активістів партії "Демократичний альянс", яких оточив Беркут за проведення чергової акції протесту проти арешту своїх товаришів, відпустили. Про це "Свідомо" повідомила одна з активісток Аліна Божнюк.

"Затриманих "демальянсівців" Олександра Папірного та Олександра Гашпара - відпустили. Ми домовились із Беркутом, що акцію далі проводити не будемо. Проте ми показали найголовніше: ми готові боротись, незважаючи на арешти й залякування. Нас не залякати", - сказала Аліна Божнюк.

Зранку у Нових Петрівцях активісти ДемАльянсу принесли президенту Януковичу та його охоронцям памперси із гаслами: "Нас не злякати". 13 квітня, лідера партії "Демократичний Альянс" Василя Гацька посадили за грати на 5 діб за п'ятничну акцію в Межигір'ї.  В цей день активісти  приїхали підтримати Максима Панова, якого ув’язнили на сім діб за попередню - четвергову - акцію на цьому ж місці. Тоді активісти спробували протестувати проти перекриття доріг в Києві заради кортежу президента Віктора Януковича. Але правоохоронці не дали їм це зробити, звинувативши у порушенні проведення акції. Окрім Гацька, у п'ятницю були затримані батько та син Олексевичі, що також приїхали на акцію і активістка Аліна Божнюк. Божнюк відбулася штрафом у 170 грифень, Олексевичів ще мають судити.