Кому дали торгувати на Поштовій площі

Максим Опанасенко
15 квітня 2013р. 14:44

Кому дали торгувати на Поштовій площі

26 березня Київська міська державна адміністрація віддала частину Поштової площі під будівництво торговельного центру. Про це йдеться в розпорядженні мерії.

Забудову мерія вписала в проект реконструкції Поштової площі - той же, за яким зараз тут перерили усе. "Добро" на це ніхто не давав. У проекті, котрий затвердили у липні 2012-го, йдеться лише про реконструкцію транспортної розв'язки. Перерили площу попри те, що без дозволу і попереднього дослідження археологами будувати тут за законом заборонено - Поштова входить в перелік пам'яток архітектури. А їх якраз сюди не пустили - у вересні 2012-го директор Центру археології Києва Михайло Сагайдак з колегами безуспішно проривалися на Поштову, аби подивитися - що і де насправді риють будівельники.

Натомість, сюди пустили інших людей.

Хто торгуватиме на Поштовій площі

Інвестором, згідно з розпорядженням, визначили ТОВ «Хенсфорд-Україна».

Що це за фірма? В Google інформація про неї відсутня. Частинку даних нам вдалося знайти на сайті «Інформаційно-ресурного центру», де міститься інформація про всіх підприємців країни. ТОВ належить Марині Ткаченко. Зареєстроване в Києві – в престижному будинку на Кругло університетській, 10 – там же, де базується офіс Європейської комісії в Україні. Націкавіше – дата заснування фірми – 5 лютого 2013 року – за півтора місяця до обрання її інвестором забудови історичної частини міста і за кілька днів після інтерв'ю Крамаренка. Ще в реєстраційних документах значиться номер мобільного телефону директора Марини Ткаченко. Його ми і забили в Google.

Виявилось –Ткаченко захоплюється авто. Вона входить у "Ніссан-Клуб Україна". Себе там називає "Саблезубая Блени".

Дівчина навіть брала участь у конкурсі краси цього клубу:

Все, що ми знаємо про цю дівчину, це те, що свій Nissan Micra 2008 року випуску, на фоні котрого робила фото, вона продала – про це свідчить оголошення на кількох порталах з продажу авто. Продаж вдався - у серпні 2011-го за 109 800 гривень. Ще, що тепер вона їздить на більшому і престижнішому Nissan X-Trail. І продовжує торгувати на автопорталах. Місяць тому вона повісила оголошення про продаж – «комплекту оригинальных, абсолютно новых, резиновых ковриков для Nissan X-Trail T31 в салон». Пише – подарували два комплекти і від одного вирішила позбутися за 400 гривень.

Зараз ми намагаємося з'ясувати - хто насправді стоятиме за бізнесом на Поштовій площі. Якщо Ви маєте інформацію і готові допомогти в розслідуванні - дайте, будь-ласка, знати на info.svidomo@gmail.com.

Теги: Київ