Активісти збирають історії про повноту і безсилля

Максим Опанасенко
15 квітня 2013р. 15:39

Група активістів з громадської організації "Твій вимір", що займається допомогою людям з розладами харчової поведінки - Наталка Довга, Анна Гоменюк і Галина Курило - оголосили про пошук дівчат і жінок, котрі незадоволені своїм тілом.

Зібрані історії - про обмеження в їжі і переїдання, про незадоволеність собою, про контроль і втрату контролю - вони хочуть об'єднати у цілий проект "Голоси". "Про це не говорять. Ті, хто щодня себе зважує, щогодини себе обмежує, щохвилини думає про їжу, не хочуть, щоб про них це знали. Часто вони не бачать у цьому проблеми. Навпаки – це єдиний доступний спосіб вижити, справитися з тими переживаннями, які їх переповнюють. Проте, їм знайоме відчуття безсилості, безвихідності, сорому, невисловлених емоцій. Це німа заява про самостійність, про існування. Це крик про допомогу. Ті, хто коли-небудь  переживав подібне, знають чому про це не говорять. Кричати не голосом, а тілом" - пояснюють дівчата. І додають - основна мета - привернути увагу людей до проблеми і зробити так, аби про це перестали соромитися говорити.

Зараз проект планується як виставка - з історій і тематичних фото. Ще має бути каталог, сайт. Взагалі, плани у організаторів масштабні - хочуть ще зробити кінопокази і лекції в межах цієї тематики.

Поділитися своїми переживаннями і взяти участь у проекті можна подзвонивши чи написавши організаторам. Ось контакти:

- Наталка Довга -  098 216 82 19 , e-mail: nata.dovha@gmail.com , FB Iris Blue
- Галина Курило  - 095 60 55 787, 067 671 39 00,  FB Halyna Kurylo
- Анна  Гоменюк  - 093-148 33 38, FB Ганна Гоменюк

Теги: