Міліція:В Києві жодних порушень порядку

Максим Опанасенко
22 січня 2011р. 15:30

Станом на третю годину дня в столиці не зафіксовано жодних порушень громадського порядку.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба столичної міліції.

«Близько 2 тисяч працівників ГУМВС України в м. Києві забезпечують охорону громадського порядку в місцях проведення цих заходів. Зараз у центральній частині м. Києва тривають урочистості, влаштовані органами місцевого самоврядування та громадсько-політичними партіями. На Софіївській площі столиці близько 3-х тисяч чоловік приймають участь у святкуванні, а на Майдані Незалежності за святковим концертом спостерігають понад 10 тисяч громадян. Наразі столичною міліцією не зафіксовано жодних порушень громадського порядку. Міліція й надалі, до закінчення заходів, буде роботи все можливе, аби свято пройшло належним чином, без правопорушень та непорозумінь» - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 22 січня незадоволені діями влади проводять акції протесту. Заплановану акцію вже провів один з організаторів протестів підприємців проти Податкового кодексу Олександр Данилюк, його підтримала лідерка БЮТ Юлія Тимошенко.  Також сьогодні в столиці на Контрактовій площі відбувся "зірковий вертеп", а на Майдані Незалежності влада проводить святковий концерт.

День Соборності України відзначають щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.