Школярки ледь не задушили дівчину за гроші (ВІДЕО)

Евеліна Вишневська
15 квітня 2013р. 20:16

Жорстокі знущання відбувались в Маріупольській школі №43. Дівчата намотали на шию потерпілої  шарф та підвісили її. Дівчинка плакала та вимагала її пробачити, кажучи, що не хоче помирати. Одна із "катувальниць", тримала біля обличчя дівчини розбиту пляшку та змушувала присідати її.

На відео мова йде про якісь борги та брехню та про те, що дівчинка загубила гроші. За інформацією місцевого видання «дев’ятикласниці постійно тероризували дівчинку, відбираючи у неї гроші. Сама ж дівчинка із дуже бідної родини та начебто має тяжкохворого братика-інваліда». Про такі знущання дізнались випадково. Хлопець однієї з тих школярок, які били її, загубив мобільний телефон. Його відшукали маріупольці і зателефонували його матері. В свою чергу, мама вирішила переглянути відео в телефоні сина та коли побачила таке відео пішла одразу до директора школи, але та їй порадили не піднімати галасу. Зараз сім'я дівчини переїхала в іншу область.

Особи, які знущались над однолітком вже встановлені. Порушена кримінальна справа, дівчатам – «катувальницям» загрожує від п’яти до 10 років позбавлення волі. Також обіцяють розібратись з педагогами, повідомляє прес-служба Донецької прокуратури.