Дізнайтеся, що у Вашому районі ділитиме Київрада

Евеліна Вишневська
15 квітня 2013р. 21:54

Дізнайтеся, що у Вашому районі ділитиме Київрада

Біля Вашого будинку ще є дитячий майданчик чи невеличкий парк? А забудовників ви ще там не бачили? 17-го квітня, у середу, депутати вирішуватимуть, яку землю у киян забрати, а яку повернути. У порядку денному величезна кількість земельних питань. Ми навмисно розбили їх по районах, щоб Вам легше було пошукати - чи немає планів на землю поруч з Вашим будинком.

Голосіївський район

Про передачу об’єкта комунальної власності територіальної громади Києва до сфери управління Голосіївської районної в Києві державної адміністрації (від 01.03.2013 №08/231-0111/ПР). ("Свідомо" залишає номер справи, щоб її було легше впізнати на голосуванні).

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади Києва основних засобів та передачу їх до сфери управління Голосіївської районної в Києві державної адміністрації (від 01.03.2013 №08/231-0110/ПР).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гаражному кооперативу "ТЕРЕМ" по будівництву та експлуатації гаражів для зберігання транспортних засобів, що знаходяться в особистій власності громадян на вулиці  Жулянській у Голосіївському районі Києва для будівництва та експлуатації гаражів (К-20605).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" на вулиці Жулянській, 5 у Голосіївському районі Києва для будівництва під’їзної  дороги від проспекту Академіка Глушкова до Центру з надання послуг, пов’язаних  із використанням автотранспортних засобів, УДАІ ГУ МВС України в Києві (К-20591).

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВЕНЕРГО» для будівництва, експлуатації та обслуговування трансформаторних підстанцій у Голосіївському районі Києва (К-20582).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" на проспекті Академіка Глушкова, 1 в Голосіївському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування підземного паркінгу, громадських будівель та споруд із заїздами та гостьовою автостоянкою (К-20314).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Прохоренку Сергію Дмитровичу на вулиці Лазурній (поряд із буд. 44) у Голосіївському районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-20032).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція" на вулиці Добрий шлях, 64 у Голосіївському районі Києва для реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні (встановлення модульних котелень) (К-20674).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" на вулиці Маршала Якубовського, 2-г у Голосіївському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхового житлового будинку для потерпілих від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній "Еліта-Центр" (К-20803).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю "ВЕЛБЕРТ ІНВЕСТ" на Столичному шосе, 151 а у Голосіївському районі Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування існуючої бази відпочинку (К-20801).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Клімчук Оксані Сергіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) у провулку Залужному у Голосіївському районі Києва (А-20646).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю „МАКС-ПАРК" земельної ділянки для експлуатації комплексу з продажу та обслуговування автомобілів на вулиці Кіровоградській, 19 у Голосіївському районі Києва (Д-6348).

Про передачу публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування підстанції "Голосіївська" на проспекті 40-річчя Жовтня, 85 (літ. А) у Голосіївському районі Києва (Д-5471).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 №48/3486 "Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціонах) для будівництва та експлуатації адміністративно-офісних будівель у складі проекту забудови кварталу у провулку Моторному, 5 у Голосіївському районі Києва" (Є-0515).

Дарницький район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дарницького району Києва» на вулиці Тепловозній, 9-а у Дарницькому районі Києва для експлуатації та обслуговування виробничої бази (К-20059).

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "КИЇВЕНЕРГО" у Дарницькому районі Києва для експлуатації та обслуговування трансформаторних підстанцій (К-20477).

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" на перетині вулиці Ревуцького та вулиці Анни Ахматової у Дарницькому районі Києва для влаштування, експлуатації та обслуговування відкритої автостоянки з об’єктами транспортної інфраструктури (К-20077).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" на вулиці Леніна, 55 у Дарницькому районі Києва для влаштування та експлуатації відкритої автостоянки з об’єктами транспортної інфраструктури (К-20322).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" на вулиці Єлизавети Чавдар, 1-3, у Дарницькому районі Києва для влаштування та експлуатації відкритої автостоянки з об’єктами транспортної інфраструктури (К-20324).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Палажченку Петру Івановичу на вулиці Карла Маркса, 34-а у Дарницькому районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-19535).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації на вулиці Леніна, 47-59 у Дарницькому районі Києва для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення (К-20819).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Житлоінвестбуд-УКБ" на вулиці Соломії Крушельницької (житловий масив Осокорки-Північні, 11 мікрорайон) у Дарницькому районі Києва для будівництва житлових будинків, в тому числі доступного житла та будівництва загальноосвітньої школи з басейном (К-20211).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Цимбаленко Ользі Прокопівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Тепловозній, 13 у Дарницькому району Києва (А-20343).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 №45/3483 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціонах) для будівництва та експлуатації авто мийки та комплексу з надання послуг для автомобілів на вулиці Автотранспортній (біля будинку №6) у Дарницькому районі Києва» (Є-1181).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 №49/3487 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціонах) для будівництва та експлуатації готельно-офісної будівлі на вулиці Срібнокільській, 14 у Дарницькому районі Києва» (Є-1183).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 №52/3490 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування складських будівель на вулиці Колекторній у Дарницькому районі Києва» (Є-1184).

Про відмову в поновленні товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія "Елегантбуд" договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з об'єктами соціально-побутового обслуговування та паркінгами на вулиці Архітектора Вербицького у Дарницькому районі Києва (А-20242).

Про визнання таким, що втратило чинність, рішення  Київської міської ради від 29.03.2007 № 432/1093 "Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія "Елегантбуд" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з об’єктами соціально-побутового обслуговування та паркінгами на вулиці Архітектора Вербицького у Дарницькому районі Києва" (А-13623).

Деснянський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київпастранс" на перетині вул. Стальського та вулиці Братиславської у Деснянському та Дніпровському районах Києва для облаштування майданчика для відстою автотранспорту з подальшою його експлуатацією та обслуговуванням (К-20731).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ГДТ-Компанйон" на проспекті Маяковського, 73-б у Деснянському районі Києва для обслуговування нежитлових приміщень (закладу громадського харчування) (К-20569).

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" на перетині вулиці Оноре де Бальзака та вулиці Костянтина Данькевича у Деснянському районі Києва для надання послуг з паркування автотранспорту, будівництва, експлуатації та обслуговування багаторівневого паркінгу з об'єктами транспортної інфраструктури, приміщеннями торговельно-офісного та соціально-побутового призначення (К-20158).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" на вулиці Милославській у Деснянському районі Києва для будівництва житлового будинку з об’єктами соціально-побутового призначення та підземним паркінгом (для постраждалих від діяльності "Еліта центр") (К-20305).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Приходьку Віктору Павловичу на вулиці Княжий Затон, 2 у Дарницькому районі Києва для обслуговування торговельно-офісного комплексу та закладу громадського харчування (К-20754).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок державному комунальному підприємству "Лавра" на вулиці Миколи Закревського, 48 у Деснянському районі Києва для будівництва рекреаційно-розважального комплексу з підземним паркінгом та стоянкою конфіскованих автомобілів, складу конфіскованого майна (К-20743).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «МЕГА» договору оренди земельної ділянки для будівництва та експлуатації зони короткочасного відпочинку з об’єктом громадського харчування (кафе) на вулиці Мілютенка, 44 у Деснянському районі  Києва (А-20213).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "Плеяда" договору оренди земельних ділянок для будівництва автозаправної станції на вулиці Братиславській між вулицею Шолом-Алейхема та вулицею Академіка Курчатова у Деснянському районі Києва (А-19227).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 №37/3475 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціонах) для будівництва, експлуатації та обслуговування пункту автосервісу на вулиці Теодора Драйзера (біля існуючої автостоянки) у Деснянському районі Києва» (Є-1176).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 №36/3474 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації виробничої бази на вулиці Пухівській, 4-а у Деснянському районі Києва» (Є-1177).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 №46/3484 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації будинку адміністративно-побутового призначення на вулиці Теодора Драйзера, 34 у Деснянському районі Києва» (Є-1180).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 №44/3482 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації авто мийки на вулиці Крайній, 1-в у Деснянському районі Києва» (Є-1182).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 №51/3489 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування авто мийки з комплексом супутніх послуг на перетині вул. Милославської та вулиці Миколи Закревського у Деснянському районі Києва» (Є-1185).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 29.11.2012 №521/8805 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України у Деснянському районі Києва для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд» (А-20694).

Дніпровський район

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" у Дніпровському районі Києва для експлуатації та обслуговування трансформаторних підстанцій (К-20476).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Комфорт Спорт" на вулиці Регенераторній, 4-б (літера 1М) у Дніпровському районі Києва для експлуатації та обслуговування фізкультурно-оздоровчого комплексу (К-20747).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Комфорт Мол" на вулиці Регенераторній, 4-а (літера 1Д) у Дніпровському районі Києва для експлуатації та обслуговування торговельно-розважального комплексу (К-20746).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Комфорт Арт" на вулиці Регенераторній, 4-В (літера 1Л) у Дніпровському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування навчально-виховного об'єднання з дошкільним навчальним закладом та експлуатацією мистецького клубу (К-20745).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" на вулиці Марини Раскової, 52-в у Дніпровському районі Києва для влаштування, експлуатації та обслуговування відкритої автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури (К-20079).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді парафії Святих жінок-мироносиць у Шевченківському районі Києва Української Православної Церкви Київського Патріархату на перетині вулиці Празької та Харківського шосе у Дніпровському районі Києва для будівництва православної церкви (К-20029).

Про   відмову   у   наданні   дозволу   на розроблення            проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянам Гаращенко Олександрі Андріївні,  Хіжазі; Махмуду   О.С.,  Гаврилішиній   Парасці Миколаївні, Гасановій Антоніні Керимівні на проспекті Броварському, 9-В (літ. Е) у Дніпровському районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (А-20404).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству "Київенергоремонт" на вулиці Паркова дорога, 12 у Дніпровському районі Києва для обслуговування та експлуатації нежитлового будинку (приміщення) (К-20769).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "ОФПРОДИВ" договору оренди земельної ділянки для будівництва житлового будинку з вбудованими торговельно-офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Петра Запорожця, 26-а у Дніпровському районі Києва (А-20470).

Про розгляд протесту заступника прокурора міста Києва від 19.07.2010 №07/4-343-вих на рішення Київської міської ради від 28.08.2008 №197/197 "Про передачу громадянину Фурманцю Володимиру Васильовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у провулку Літинському, 4 у Дніпровському районі Києва".

Про припинення Київській міській раді Товариства винахідників та раціоналізаторів України права користування земельною ділянкою на вулиці Луначарського у Дніпровському районі Києва (А-20509).

Про визнання таким, що втратило чинність рішення Київської міської ради від 18.12.2008 № 921/921 "Про передачу закритому акціонерному товариству "Молодіжний житловий комплекс "Оболонь" та Головному управлінню по фізичній культурі та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) земельної ділянки для реконструкції та експлуатації стадіону і будівництва житлового будинку із спортивно-оздоровчим комплексом та підземним паркінгом на бульварі Олексія Давидова, 10-12 у Дніпровському районі  Києва (Доп. Довгий О.С., Грінюк В.Р. )

Оболонський район

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва капітальних інвестицій (витрат) по об’єкту на вулиці Полярній, 7-а. (від 21.01.2013 №08/231-0031/ПР).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" на вулиці Михайла Майорова, 6 в Оболонському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку (соціального житла) (К-20775).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" у провулку Петрівському, 18-а в Оболонському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції (К-20824).

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" в Оболонському районі Києва для експлуатації та обслуговування трансформаторних підстанцій (К-20484).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "КІВ" договору оренди земельної ділянки на перетині вулиці Приозерної та проспекту Героїв Сталінграда в Оболонському районі Києва від 13.04.2006 №78-6-00362 (А-19017).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 №43/3481 "Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації закладів торгівлі та громадського харчування на вулиці Автозаводській, 19-21 в Оболонському районі Києва" (Є-1178).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 №47/3485 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та обслуговування торгового центру з паркінгом загального користування на вулиці Богатирській, 3 в Оболонському районі Києва» (Є-1179). 

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 14.06.2007 №863/1524 "Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "КАПІТАЛ-ПРОФБУД" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-офісного комплексу  з приміщеннями соціально-громадського призначення та підземним паркінгом на проспекті Московському,14-б в Оболонському районі Києва (А-20453).

Печерський район

Про надання згоди на передачу житлового будинку №3 на вулиці Шовковичній з комунальної власності територіальної громади Києва на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «ЛУКСОР» (від 12.02.2013 №08/231-0080/ПР).

Про надання згоди на передачу до сфери управління прокуратури Київської області нежитлових приміщень у будинку №27/2 літера А на бульварі Лесі Українки (від 01.03.2013 №08/231-0109/ПР).

Про продаж відкритому акціонерному товариству "Домобудівний комбінат № 1 імені М.В.Співака" майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Києва та розташоване за адресою: Київ, Труханів острів, Паркова дорога, 23 (від 18.02.2013 №08/231-0091/ПР)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Буйфіш Холдінгс" на вулиці Кіквідзе, 17 у Печерському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-офісного комплексу з об’єктами соціально-побутового торгового призначення та паркінгу (К-20629).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв» на бульварі Дружби народів, 13-а у Печерському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування будинків і споруд дипломатичних представництв, житлового комплексу з підземними паркінгами для дипломатів (К-20067). 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Перинатальному центру Києва на вулиці Предславинській, 9 у Печерському районі Києва для експлуатації та обслуговування будівель та споруд Перинатального центру Києва (К-20066).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ПЕЧЕРСЬК-2006" на вулиці Димитрова, 5 у Печерському районі Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-офісної будівлі та вхідної групи (К-20679).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "АВЕРС-С" на вулиці Хрещатик, 7 у Печерському районі Києва для будівництва, експлуатації і обслуговування закладу громадського харчування (К-19916).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "ЧЕРВОНИЙ ХАМЕЛЕОН" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі з правом реконструкції під заклад громадського харчування на Набережному шосе, 25 у Печерському районі Києва (Д-6785).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 05.04.2012 №431/7768 "Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ОЛІМП-ЛТД" для реконструкції, експлуатації та обслуговування закладу громадського харчування на вулиці Хрещатик, 23 у Печерському районі Києва" (Є-1152).

Подільський район

Про надання згоди на безоплатну передачу нежилих приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва на вулиці Терещенківській, 11-а у державну власність (від 24.01.2013 №08/231-0038/ПР).

Про закріплення нежилого будинку на вулиці Фрунзе, 113, який розташований у Подільському районі Києва. (від 19.02.2013 №08/231-0094/ПР).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Беганській Регіні Петрівні на Андріївському узвозі, 30 б у Подільському районі Києва для експлуатації та обслуговування галереї художнього мистецтва  та  об’єктів громадського призначення (К-19777).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у провулку Квітневому, 5 у Подільському районі Києва для експлуатації та обслуговування будівель і споруд дитячого навчального закладу №751 (К-18431).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Алексеєнку Сергію Валентиновичу на вулиці Ростовській, 20а у Подільському районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-19424).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю  "БОНАП" на проспекті Правди, 19 (літера Б) у Подільському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного центру (К-20175).

Про передачу публічному акціонерному товариству "Реклама" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничого майнового комплексу на вулиці Верхній Вал, 2а та вулиці Верхній вал - вулиці Воздвиженській, 4-12 у Подільському районі Києва (А-9053).

Про розгляд протесту заступника прокурора Києва від 03.09.2012 №08/1-920вих12 на рішення Київської міської ради від 24.05.2012 №614/7951 „Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "АСТЕРІМ" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративно-готельно-житлового комплексу будівель і споруд з апартаментами, з вбудованими та прибудованими приміщеннями громадського і торговельного призначення, з підземними та наземними паркінгами зі знесенням існуючих будівель та споруд на вулиці Межигірській, 78 у Подільському районі Києва" (А-20367).

Святошинський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок державному підприємству "Український державний центр радіочастот" на проспекті Перемоги (15 км) у Святошинському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування надземного пішохідного переходу (К-20292).

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" на вулиці Булаховського, 3 у Святошинському районі Києва для влаштування, експлуатації та обслуговування відкритої автостоянки з об’єктами транспортної інфраструктури (К-20170).

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" на вулиці Симиренка, 22-г у Святошинському районі Києва для надання послуг з паркування автотранспорту, будівництва, експлуатації та обслуговування багаторівневого паркінгу з об'єктами транспортної інфраструктури, приміщеннями торговельно-офісного та соціально-побутового призначення (К-20244).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству  "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція" на вулиці Перемоги, 5 у Святошинському районі Києва для реконструкції системи теплопостачання житлових будинків (встановлення модульних котелень) (К-20695).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція" на вулиці Львівській, 25 у Святошинському районі Києва для реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні (встановлення модульних котелень) (К-20670).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція" на проспекті Перемоги, 61 у Святошинському районі Києва для реконструкції системи теплопостачання житлових будинків (встановлення модульних котелень) (К-20696).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) „Київське інвестиційне агентство" на вулиці Командарма Уборевича, 5 у Святошинському районі Києва для будівництва житлового будинку з об'єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом (К-20771).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) „Київське інвестиційне агентство" на вулиці Михайла Котельникова, 82-б у Святошинському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхового житлового будинку для потерпілих від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній "Еліта-Центр" (К-20802).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальній корпорації «Київавтодор» від вул. Пономарьова, 1-а до вулиці Міської у Святошинському районі та Подільському районах Києва для будівництва під’їздів дороги та зовнішніх інженерних мереж до інноваційного парку «Біонік Хілл» (К-20749).

Про наданя дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю  "Завод офісних та спеціальних меблів" на проспекті Академіка Вернадського, 24 у Святошинському районі Києва для будівництва житлового комплексу (К-20318).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок державному підприємству „Антонов" на вулиці Академіка Туполєва, 1, проспекті  Академіка Палладіна, 60 та у 56-му кварталі Київського лісництва у Святошинському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель і споруд підприємства та привідних радіостанцій (К-17951).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Курячій Любові Вікторівні, Курячому Миколі Івановичу, Курячому Сергію Миколайовичу, Панченко Наталії Миколаївні на проспекті Перемоги, 89-а (оф. 102) у Святошинському районі Києва для експлуатації та обслуговування вхідної групи офісу (А-20562).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "АРДІС" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування виробничо-складських будівель та адміністративно-сервісного корпусу на вулиці Берковецькій, 1 у Святошинському Києва (A-4691).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Зв'язок плюс" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративно-складської будівлі на бульварі Академіка Вернадського, 79-а у Святошинському районі Києва (А-15969).

Про поновлення та внесення змін до договору оренди земельної ділянки на проспекті Академіка Корольова, 3 у Святошинському районі Києва від 22.02.2008 №75-6-00384 (А-20548).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 №50/3488 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації торговельного комплексу на вулиці Ірпінській (біля буд. №62) у Святошинському районі  Києва» (Є-1186).

Солом'янський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Ковриженко Людмилі Миколаївні на вулиці Ватутіна, 7 у Солом'янському районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-19498).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Ковриженку Віталію Миколайовичу на вулиці Ватутіна, 5-в у Солом'янському районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-19452).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція" на проспекті Відрадному, 73-б у Солом'янському районі Києва для реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні (встановлення модульних котелень) (К-20676).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ВАГРА" на вулиці Волгоградській, 25 у Солом'янському районі Києва для будівництва, обслуговування та експлуатації житлового будинку (К-20773).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ДЕПАРТАМЕНТУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ на вулиці Солом’янській, 13 у Солом’янському районі Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-технічної будівлі (К-20515).

Про передачу публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування розподільчого пункту (РП-64) на вулиці Героїв Севастополя, 13 (літ. Б) у Солом'янському районі Києва (Д-5413).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "МІЖНАРОДНА АГЕНЦІЯ "ДОПОМІЖНЕ МАТЕРИНСТВО" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вулиці Максима Кривоноса, 19-А у Солом’янському районі Києва (А-19618).

Про поновлення товариству з  обмеженою відповідальністю "ПРОФІЛ" договору оренди земельної ділянки для будівництва, обслуговування та експлуатації офісно-житлового комплексу з підземним паркінгом на  перетині вулиці Кудряшова та вулиці Петра Красикова у Соломянському районі Києва (А-20319).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "ПРОМТЕК" договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування культурно-розважального комплексу з торговельними, адміністративно-офісними приміщеннями та паркінгом загального користування на проспекті Космонавта Комарова, 48 у Солом’янському районі  Києва (А-20122).

Земельних питань в порядку денному так багато, що вони не влізли в один матеріал. Тому  Шевченківський район тут.

Теги: Київ , Київрада , земля