Теракт у Бостоні: більше сотні постраждалих

Ольга Бондаренко
16 квітня 2013р. 7:44

Теракт у Бостоні: більше сотні постраждалих

Біля фінішної прямої Бостонського марафону прогриміло два вибухи, які вже офіційно визнали терактом. Поліція Бостона повідомила, що троє людей загинули, серед них - 8-річний хлопчик.

За повідомленням американських засобів масової інформації - 134 людини отримали пораненя, 17 із яких знаходяться у критичному стані. Серед постраждалих у Бостоні могли бути і українці, цю інформацію наразі перевіряють дипломати. Губернатор штату Массачусетс Девал Патрік закликав людей не наближатися до району, де сталися вибухи. "Ми просимо громадян спокійно повернутися додому, а туристів - не залишати свої готелі", - передає його слова ВВС.За його словами, на даний момент немає ніякої достовірної інформації, що жителям міста щось загрожує. У той же час влада просить з розумінням поставитися до можливих перевірок, огляду речей і об'єктів. У причетності до вибухів підозрюється темношкірий чоловік в чорному светрі з капюшоном і чорним рюкзаком, хоча насправді влада США не називає - хто може стояти за терактом та просить ЗМІ бути обережними у висуванні версій і припущень. Розслідуванням теракту займатиметься ФБР.

Щорічний Бостонський марафон - одне з найбільших спортивних подій такого роду в Сполучених Штатах, він привертає десятки тисяч глядачів. Цього року в марафоні взяло участь більше 24 тисяч людей. 

 

 

 

 

 

Теги: Київ , Бостон , теракт