В "Києві" - шпигунські новинки французького кіно

Галина Танай
16 квітня 2013р. 9:58

В "Києві" - шпигунські новинки французького кіно

Як стати шпигуном №1, до чого призводить любительське порно і чи можлива любов, коли втрачаєш ноги? Панорама французького кіно подарує багато сюрпризів – в кінотеатрі «Київ» стартує цикл «Шукайте… шпигуна», а ще – допрем'єрні покази чотирьох нових фільмів. Нова картина знаменитого Франсуа Озона, неповторні Шарлотта Гензбур, Маріон Котійяр, Летиція Каста та Іван Атталь – таке кіно пропустити не можна.

 З циклу «Шукайте… шпигуна» обов'язково подивіться «Прощальну справу» Крістіана Каріона. Москва, початок 80-х, холодна війна. Розчарований полковник КДБ Сергій Григорьєв хоче зруйнувати систему і заводить зв'язок з молодим французьким інженером П'єром Фроманом. І той дуже швидко втягується в одну з найкарколомніших шпигунських справ століття. В цьому фільмі знявся сам Емір Кустуріца – і вже це є вагомою причиною, щоб подивитись «Прощальну справу».

 Серія допрем'єрних показів обіцяє бути неймовірною. Один з найочікуваніших фільмів – триллер «В домі» Франсуа Озона. Це історія 16-річного хлопця, що проникає в будинок свого одноклассника, а потім описує побачене у шкільному творі. Вчитель французької в захваті від цього учня, анітрохи не схожого за інших. Він з ентузіазмом береться навчати талановитого хлопця – але вторгнення в чуже життя приносить неконтрольовані наслідки.

 Грою витонченої та безумно талановитої Маріон Котійяр, яку знають за фільмом «Життя в рожевому кольорі», можна насолодитись у фільмі Жака Одіяри «Смак іржі і кістки». Алі – молодий невдаха без копійки за душею. Він зустрічає дресирувальницю касаток Стефані. З дівчиною стається нещасний випадок, і вона втрачає ноги. Між цими двома зароджуються особливі, ні на що не схожі відносини.

 Ну а щоб розбавити цей потік драм, сходіть на «Не турбувати» - комеідю Івана Атталя, в якій він ще й  зіграв головну роль. Джефф завалюється в гості до давнього приятеля Бена. Бен живе тихо і розмірено, і гуляці Джеффу кортить неодмінно витягти його на вечірку. На вечірці заходить мова про любительське порно. І друзі укладають парі – вони пересплять разом перед камерою. Приходить ранок, але парочка не відступає. Акторський склад фільма Атталя багатообіцяючий - Шарлотта Гензбур, Летиція Каста і Франсуа Клюзе.

 

«Шукайте… шпигуна» і допрем'єрні покази тривають з 16 по 21 квітня. Квитки коштують 50 гривень, забронювати можна за телефоном 234 73 81. Всі фільми показують французькою з українськими субтитрами.

 

 

Теги: панорама французького кіно , Київ