65% підприємців не вірять в покращення

Ольга Бондаренко
16 квітня 2013р. 10:09

65% підприємців не вірять в покращення

Більша частина підприємців - 65% - не очікують покращень для бізнесу. Про це свідчать дані, отримані Нацбанком України в рамках дослідження очікувань підприємців.

Лише 35,8% підприємців сподіваються на покращення бізнесу впродовж року. 8,9% опитаних навпаки прогнозують погіршення бізнесу впродовж року, а 55,3% взагалі вважають, що ситуація не зміниться. Найбільшими оптимістами є керівники компаній, що спеціалізуються на постачанні електроенергії, газу, пари, водопостачанні. Найпесимістичніше оцінюють фінансовий стан своїх компаній будівельники: він не задовольняє 24,1% опитаних, ще 11,1% очікують його погіршення відбудеться протягом найближчих 12 місяців. Поганим поточне фінансове становище також вважають 22,2% керівників підприємств транспорту та телекомунікацій. 

В опитуванні взяло участь 1 261 підприємство з усіх регіонів країни, що представляють економіку за основними видами діяльності, формами власності, розмірами та кількістю працівників. 26 лютого Київський міжнародний інститут соціології оприлюднив статистику, згідно з якою - лише 18% українців відчули на собі покращення протягом останніх 3-4 років.

Фото: kolo.poltava.ua.