Мешканці Прорізної бояться "спорткомплексу"

Максим Опанасенко
16 квітня 2013р. 11:25

Мешканці Прорізної бояться "спорткомплексу"

Мешканці будинків на Прорізній, 10 і Прорізній, 12 виступають проти змови директора 48-ї гімназії і Шевченківської райдержадміністрації по забудові їхньої вулиці, котра може зруйнувати їхні оселі. З таким зверненням кияни звернулися до Секретаря Київради Галини Гереги, депутатів Київради і нардепів.

Кажуть – директор гімназії Маріанна Босенко разом з чиновникам Шевченківської РДА винесли на сесію Київради, котра пройде вже в середу, питання про надання дозволу на будівництво спортивного комплексу на Прорізній, 14. Мешканці розгнівані – вони дізналися про це випадково. І спортивний центр, котрий хочуть «вибити» - це лише ширма – за інформацією киян, тут хочуть звести торгово-розважальний центр. «Наголошуємо, що вказана земельна ділянка міститься в буферній зоні Софії Київської та перебуває під захистом ЮНЕСКО. Дозвіл на будівництво означатиме 100% руйнування навколишніх житлових будинків, виселення людей на вулицю та спотворення історичного центру Києва» - пишуть мешканці. І просять не допустити дерибану. Ми знайшли порядок денний Київради на середу. Питання про надання дозволу на передачу землі в елітній частині міста там справді є. Його номер – 74.5, код - К-18637.

Директор гімназії Маріанна Босенко
Директор гімназії Маріанна Босенко

Навколо Софії Київської хоче і будує не тільки гімназія. Дев’ять років триває будівництво елітною багатоповерхівки на Гончара, 17-23. 0,06 гектарів землі Київрада віддала в оренду компанії «Інвест-Будівельна група». Котра, попри вже прострочений термін оренди, бунти місцевих мешканців і судові заборони, продовжує забудову. Підтримує забудову і Київрада, котра в грудні в черговий раз відмовилася скасовувати своє рішення про надання будівельникам землі.