Викривачу Портнова прокуратура просить штраф

Олесь Лук'яненко
16 квітня 2013р. 12:30

Викривачу Портнова прокуратура просить штраф

Прокуратура просить суддю Шевченківського суду Дмитра Ястребова винести вирок директору Антирейдерського союзу підприємців України Андрію Семидідьку, за яким присудити йому штраф. Семидідька звинувачують у тому, що він вчасно не вибачився за рішенням суду перед  радником президента Андрієм Портновим в ефірі 5-го каналу у 2009-oму році.

Прокурор Андрій Ковальов наголосив на тому, що Семидідько винен, а доказів підтверджуючих, що він намагався вибачитися в ефірі 5-го каналу немає. Ковальов попросив покарання у вигляді штрафу розміром 750 неоподаткованих мінімумів - приблизно 12 750 гривень. «Чий суд – того і правда», - заявив Семидідько у судових дебатах. Адвокат підсудного заявив, що в справі наявні поштові повідомлення, які підтверджують звернення до 5-го каналу. Окрім того, захист долучив до матеріалів справи відео з ефіру 5-го каналу, на якому підсудний зачитав судове рішення з спростуванням, а також довідку каналу, що це було в ефірі. Вирок Семидідьку проголосять 17 квітня о 14:30.

У 2008-ому році суд вимагав від Семидідька вибачитися перед Андрієм Портновим за те, що назвав його рейдером на 5-ому каналі, але канал надати таку можливість суд не зобов’язав. Канал відмовився давати ефір на вибачення та спростування, а проти Семидідька порушили справу за невиконання рішення суду. Невдовзі її закрили, бо не було складу злочину. Але він з’явився, коли «борець з рейдерами» викривав чергову атаку на «Житомирські ласощі». Справу поновили і направили в суд. Андрій Портнов – радник Януковича, який з 2010 року працює в Адміністрації президента. У минулому Портнов був екс-депутатом від БЮТ, а також екс-захисником Юлії Тимошенко.

 

Теги: Київ , Семидідько , суд , Портнов