Антиукраїнським жартом Урганта зацікавились в МЗС

Ольга Бондаренко
16 квітня 2013р. 13:05

Антиукраїнським жартом Урганта зацікавились в МЗС

Міністерство закордонних справ України висловило своє обурення з приводу некоректних висловлювань телеведучого Івана Урганта в ефірі російського "Першого каналу",яке суперечить стратегічному партнерству між Україною та Росією. Про це повідомили у прес-службі МЗС.

"На жаль, в історії наших народів було чимало трагічних сторінок, спекулюватина яких – неприпустимо. У сучасному цивілізованому світі подібні жарти вважаються поганим тоном і виявом неповаги до пам’яті мільйонів жертв тоталітарного режиму", - повідомили у МЗС. У міністерстві зазначили, що подіьна спроба бути дотепним, як мінімум, негідна. "Міністерство вимагає від «Першого каналу» дати належну оцінку цьому інциденту", - йдеться у повідомленні.

Під час одного з ефірів програми "Смак" Іван Ургант сказав: "Порубав зелень, як червоний комісар мешканців українського села". На реакцію українців на це висловлювання Іван написав: "Я прошу пробачення у всіх жителів України, яких зачепив мій недоречний коментар в останньому випуску програми "Смак" (Вкус-укр.)" , - написав Ургант на своїй сторінці у Твіттері. І додав: "Як самопокарання зобов'язуюсь готувати в цій передачі тільки борщ, вареники, галушки до 2018-го включно. А всіх народжених у мене з цього моменту дітей, незалежно від статі, називати Богдан".

Фото: www.15min.lt.