Попов подякував "орлам" Януковича за сніг

Максим Опанасенко
16 квітня 2013р. 15:57

Голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов подякував Президентському полку за допомогу Києву в очистці міста від снігу. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Дякував Попов особисто - приїхав в полк. «Від себе особисто і від усіх киян щиро дякую вам за допомогу, за готовність нести службу в надважких умовах. Саме ваша допомога відіграла важливу роль у подоланні наслідків безпрецедентних снігопадів у столиці. Військова техніка виявилася єдиною, яка спроможна розчистити снігові замети. Ви допомогли локалізувати промив дамби мулового поля Бортницької станції аерації», – сказав бійцяв Попов і побажав воякам використовувати зброю лише у мирних цілях. А ще - подарував кращим бійцям (щоправда, невідомий критерій "кращості") годинники.

Елітний підрозділ "кинули" на очистку Києва від снігу на третій день аномального снігопаду місті - 25 березня. Тоді за три дні, починаючи з 22-го березня, у Києві випало 50 мільйонів тонн снігу. Це - рекорд за останні 100 років. Попри заяви київської влади, самі кияни лишилися вкрай незадоволені діями чиновників. Вони самі організовувалися у підрозділи по очистці міста від аномального снігу і в соцмережах передавали "полум'яні привіти" мерії. 

Теги: Київ