Ще одного свободівця хочуть послухати по сніжках

Максим Опанасенко
16 квітня 2013р. 17:37

"Свободівця" Олександра Аронця викликали до міліції у справі закидування нардепів сніжками під час мітингу опозиційних партій біля Ради 2 квітня. Про це Аронець написав у своєму Фейсбуці.

"Щойно мені зателефонували з Печерського райвідділку міліції. Запропонували прийти до них і дати свідчення у справі "сніжних терористів", - пише Аронець. І додає - сказав, що прийде, коли принесуть офіційну повістку. Пізніше, Аронець дописав: "Виявляється, правоохоронці якимось чином заволоділи базою з номерами телефонів тих, хто був протягом 2 квітня біля ВР. Дзвонять всім, без розбору і, як цигани, випитують "а скажіть будь ласка ваше ім'я, прізвище, де живете". Маєте повне право взагалі на такі питання не відповідати. А я чекаю повістки". 

Зранку вже допитали помічника депутата від "Свободи" Андрія Іллєнка Олександра Солонька Про. 10 квітня на допит за сніжки вже викликали лідера "Спільної справи" Олександра Данилюка. 2 квітня під час мітингу під Радою - мітингуючі закидали сніжками депутатів від Партії регіонів Ірину Бережну та Ірину Горіну. Міліція відкрила кримінальне провадження, за фактом хуліганства, проте винних так і не знайшли.