Філармонією в Черкасах керує 23-річна регіоналка

Галина Танай
16 квітня 2013р. 18:13

Філармонією в Черкасах керує 23-річна регіоналка

Мистецтво мусить бути молодим - очевидно, так вирішили у Черкаській філармонії. Обов'язки директора тепер виконує 23-річна сексі-брюнетка Ольга Сисоєва - студентка філфаку і депутатка  Черкаської міської ради від Партії Регіонів. Місцеві ЗМІ пишуть, що Сисоєва - протеже губернатора Черкащини, регіонала Сергія Тулуба. 

Нову начальницю колективу філармонії представили 15 квітня, причому зробив це сам заступник голови облради Василь Касьян. А супроводжував VIP-персону керівник фракції Партії регіонів у Черкаській міській раді Ігор Мельников. Про це повідомило видання "Новини Черкас". 

Представляти Сисоєву почали здалеку - зачитали рішення "Про комісію з проведення конкурсу на заміщення посади директора обласної філармонії Черкаської облради". Згідно з цим рішенням, в Черкасах створять комісію, до якої увійдуть представники самої філармонії, Черкаського музучилища, Канівського училища культури і мистецтв та інші представники культури, які "в Черкаській області користуються авторитетом". Ця комісія й обере нового керівника філармонії.

Поки ж комісія обиратиме гідного з гідних, філармонією буде керувати 23-річна Ольга Сисоєва. Ця пані досі навчається в Черкаському національному університеті імені Б. Хмельницького за спеціальністю "Українська мова і література та англійська мова". З трудових досягнень - депутатство в міській раді. Крім того, Сисоєва працювала директоркою черкаського Палацу мистецтв. 

Рішення про створення комісії особисто ініціював голова облдержадміністрації Сергій Тулуб. Чиновники підкреслюють свою демократичність - директором філармонії може стати кожен. Зараз у черкащан є два тижні, щоб подати заявку на конкурс. Конкурс мають завершити до 1 червня, потім комісія проведе таємне голосування, і кандидатуру новообраного директора будуть обговорювати в кабінетах облради. Ну а поки триватиме ця демократична, але складна процедура, керувати філармонією буде 23-річна "регіоналка" Сисоєва. При цьому чиновники підкреслюють, що "прийшла працювати до філармонії як звичайна конкурсантка, кандидат на посаду, виконувач обов'язків і не є директором".  Ольга Сисоєва, в свою чергу, наобіцяла колективу філармонії костюми, зарплати і  "введення якихось цікавих новинок".

Фото зі сторінки Вконтакте 

Теги: Київ , Черкаси , філармонія , Тулуб