Яценюк згадав змову Центрвиборчкому і Януковича

Олесь Лук'яненко
16 квітня 2013р. 18:57

Лідер Батьківщини Арсеній Яценюк на засіданні тимчасової слідчої комісії щодо фальшувань на парламентських виборах минулого року заявив, що деякі працівники Центрвиборчкому були у змові з президентом Віктором Януковичем.

«Була змова між окремими членами Центральної виборчої комісії та адміністрації президента Януковича, яка полягала в тому, щоб не визнати такими, що перемогли на цих п’яти мажоритарних округах кандидатів від опозиції», - наголосив Арсеній Яценюк. За його словами, у Центрвиборчкому була можливість встановити результати виборів, якби вони діяли за законом.

У січні депутати від Партії регіонів звернулися до Конституційного суду, аби там роз`яснили, що робити з проблемними округами, але рішення і досі немає. 5 листопада Центрвиборчком відмовився встановити результати на п`яти проблемних округах. Верховна Рада натомість ухвалила постанову, в якій рекомендувала Центрвиборчкому оголосити перевибори. Опозиція після виборів обіцяла скласти свої мандати, але потім від цієї ідеї відмовилися. 

Теги: Київ , вибори , Яценюк