"Караванського стрілка" більше не шукають

Максим Опанасенко
17 квітня 2013р. 8:06

Київська прокуратура закрила кримінальне провадження у справі Ярослава Мазурка, котрий 26 вересня 2012 року влаштував стрілянину в ТРЦ "Караван", вбивши трьох і тяжко поранивши одного охоронця. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Причина - смерть підозрюваного. Кажуть - за півроку провели 200 експертиз, 20 експертиз ДНК, допитали 12 000 свідків і зібрали докази вини Мазурка у 600 томах. "Доказами зібраними у кримінальному провадженні під час досудового розслідування причетність підозрюваного Я. Мазурка до вбивства трьох охоронців «Каравану», замаху на вбивство четвертого, крадіжки товарів із супермаркету та незаконного поводження із зброєю повністю доведена" - йдеться в повідомленні. Водночас, правоохоронці продовжать перевіряти причетність Мазурка до вбивства жінки та дитини в грудні 2009 року на Оболоні, вбивства чоловіка та замаху на вбивство іншого у 2009-2010 роках на Святошино. Матеріали цих справ будуть дорозслідувати.

26 вересня в столичному торгово-розважальному центрі "Караван" відвідувач, якого запідозрили у крадіжці, відкрив вогонь з вогнепальної зброї по співробітниках охорони, в результаті чого троє чоловіків загинули на місці. Сам він встиг втекти. Співробітники карного розшуку встановили особу стрілка. Ним виявився 38-річний Ярослав Мазурок. Труп підозрюваного був знайдений 7 листопада в Києві в парку Нивки.  16 листопада експертиза ДНК підтвердила, що в парку Нивки було знайдено тіло "караванського стрілка" Ярослава Мазурка.

Теги: Київ