Активісти прийдуть до Януковича за автографом

Максим Опанасенко
17 квітня 2013р. 8:44

О 14:00 жіноча половина активістів "Коаліції Учасників Помаранчевої Революції" прийдуть під Адміністрацію президента за автографом Віктора Януковича.

Кажуть - хочуть привітати гаранта з нечуваними письменницькими успіхами. Обіцяють принести символічний подарунок і спробують отримати автограф. Який саме подарунок і чому до президента прийдуть лише самі дівчата - поки що тримається у секреті.

У 2012-му президент Віктор Янукович отримав шалений письменницький гонорар - більше 15 мільйонів гривень - за свою книгу. Видала і заплатила гонорав донецька друкарня "Новий світ". Щоправда, журналістам видання "Дзеркало тижня" вдалося з'ясувати, що ця друкарня взагалі не видає книги. Більше того - жодного примірника роботи Януковича немає ні в реєстрах бібліотек, ні на прилавках магазинів. Загалом, з 2005-го по 2010 рік Віктор Янукович видав чотири книги: "Рік в опозиції. У політиці не буває остаточних перемог і поразок", "... І рік при владі. Від кризи - до економічного зростання", "Здолати шлях" і "Як Україні далі жити ". Також в його бібліографії значиться англомовний "путівник по Україні для інвесторів" Opportunity Ukraine,  написаний і виданий в 2011 році.