Мобільні оператори злили міліції номери активістів

Максим Опанасенко
17 квітня 2013р. 9:05

Журналістку "5 каналу" Ольгу Снісарчук викликали до міліції для дачі пояснень і свідчень у справі закидання нардепів сніжками після акції 2 квітня у Києві. Про це Ольга написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

Як виявилося, мобільні оператори просто злили міліції номери телефонів всіх, хто 2 квітня був біля або в Раді:"Але інтрига розбилася в сніжки. Як пояснив голос у трубці, 2 квітня під вр був мітинг. І мій телефонний номер потрапив у ...наданий оператором список абонентів, рекомендованих для перевірки у звязку з інцидентом. тому я повинна явитися для дачі пояснень і свідчень. Де була в цей час, що робила і що бачила" - пише Ольга. І додає - пояснила "голосу зі слухавки", що 2 квітня вона була всередині Ради, а сніжки бачила лише на відео. "Голос однак рекомендував явитися. Сподіваюся, була переконлива, що моє перебування у будівлі ради на поцілення сніжками у депутатів не впливає" - додає Снісарчук.

У вівторок вже викликали на допит помічника депутата від "Свободи" Андрія Іллєнка Олександра Солонька і "свободівця" Олександра Аронця. 10 квітня на допит за сніжки вже викликали лідера "Спільної справи" Олександра Данилюка. 2 квітня під час мітингу під Радою - мітингуючі закидали сніжками депутатів від Партії регіонів Ірину Бережну та Ірину Горіну. Міліція відкрила кримінальне провадження, за фактом хуліганства, проте винних так і не знайшли. Горіна, за її ж словами, отримали травми голови і була госпіталізована.